Haber

Defne Samyeli: Hukuki süreç kızımın rızasına bağlı

Kızı Derin Talu’nun Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddiasını doğrulayan Defne Samyeli, “Emircan Şahin hakkında yasal işlem başlatılması kızım Derin Talu’nun iradesine bağlı bir konu. Bunun paralelinde bizzat takip edeceğim. onun iradesi.”

“ŞİDDETİN HİÇBİR TÜRÜ MÜSABAKA EDİLMEZ”

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşım yapan Samyeli, şu ifadeleri kullandı:

“Kızım Derin Talu’nun Emircan Şahin’den dayak yediği haberi doğru. Ailemizi derinden sarsan bu olaydan sonra bir anne olarak benim için en değerli şey çocuğumun ruh ve beden sağlığı. bu hassasiyet.

Şiddetin hiçbir türü tolere edilemez. Kadına, çocuğa, her canlıya yönelik şiddete karşı olmak ve bununla en güçlü şekilde mücadele etmek birey olarak her birimizin sorumluluğudur. Şiddeti görmezden gelip, tolere edip, halının altına süpürürken, bir sonraki çocuğumuz olan kardeşimizin hayatını riske atmış oluyoruz.”

‘GEREKEN TÜM AÇIKLAMALARI YAPACAĞIM’

Samyeli, “Emircan Şahin hakkında hukuki sürecin başlatılması, kızım Derin Talu’nun iradesine bağlı bir konu. Onun iradesine paralel olarak bu işin takipçisi olacağım. Hem kamuoyuna hem de ücretli basınıma bir anne olarak bu işin takipçisi olacağım” dedi. Üyeler, kızımın bu süreci rastgele soru ve yorumlarla yıpratmamasını rica ediyorum, yıpratmasın ki erkek şiddetine maruz kalan tüm ünlü kızlarımız ve kadınlarımız bir an olsun mağduriyet korkusu yaşamadan haklarını arayabilsinler. Gerekli tüm açıklamaları yapacağım, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.”

.

Ne oldu?

Defne Samyeli, kızı Derin Talu’nun Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddialarını doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de konuşan Samyeli, darp iddialarının sorulması üzerine, “Bu konuyu ille de konuşmak istemiyorum. Haberin doğru olduğunu söylememe izin verin.”

odunpazari-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu