Ekonomi

Binance Chiliz 2.0 ağını destekliyor, CHZ tokeni %11,61 arttı

Binance ve chiliz ($CHZ) arasındaki son ortaklık, taraftar katılımını ve tokenizasyonu dönüştürecek değerli bir gelişme olan Chiliz 2.0 ağının başarılı bir şekilde başlatılmasıyla sonuçlandı. Alexandre Dreyfus tarafından da onaylandığı üzere bu hamle, hayran tokenları ve geliştiriciler için yeni fırsatlar yaratmayı amaçlıyor.

Yeni Chiliz katmanı, Binance’in bu ağı desteklemesi ve platformda kendi CHZ tokenini listelemesi nedeniyle kullanıcı ticaret deneyimini geliştirmek için tasarlandı. Bu stratejik karar aynı zamanda listelenen tüm taraftar tokenlarının yeni zincire sorunsuz bir şekilde kullanıcı geçişini kolaylaştırmayı da amaçlıyor.

Bu gelişmelerin ortasında kripto piyasası güçlü bir yükseliş gördü. CHZ tokeni 16 Ekim ile 22 Ekim arasında %11,61 artışla 0,056 dolardan 0,062 dolara yükseldi ve analistler daha fazla büyüme öngörüyor.

Bu arada Borroe Finance ($ROE), piyasadaki en iyi kripto para birimlerinden biri olan BNB’ye potansiyel bir rakip olarak ortaya çıktı. Bu, iştiraklerin ve teknolojik ilerlemelerin piyasa eğilimlerini ve yatırımcı tercihlerini şekillendirmeye devam ettiği, hızla gelişen bir kripto para birimi manzarasının ortasında gerçekleşiyor.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu