Teknoloji

MG 4’ün Türkiye fiyatı açıklandı

Avrupa’da pazara girdiği günden itibaren ilgi gören ve geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden MG4 Electric, Comfort ve Luxury olmak üzere iki farklı donanım seviyesi ile Türkiye yollarına çıkıyor.

İngiliz otomobil markası MG’nin yüzde 100 elektrikli yeni modeli C segmenti modeli MG4 Electric Türkiye’de satışta. Yapılan açıklamaya göre otomobilin başlangıç ​​fiyatı 969 bin TL’den başlıyor.

Comfort versiyonunda 170 PS güç ve 350 km menzil; Lüks versiyonda 204 PS güç ve 435 km menzil seçenekleri sunan MG4 Electric, hem şehir içi hem de uzun menzilli kullanıma uygunluğuyla öne çıkıyor.

farklı platformlarda birden çok kez. “Yılın Otomobili”Seçilen MG4 Electric, şehir içi kullanımlarda 577 km’ye varan menzili ile dikkat çekiyor.

Yakın zamanda Euro NCAP güvenlik testlerinden 5 yıldız alan MG4 Electric’in her iki versiyonunda da standart olarak MG Pilot teknolojik sürüş destek sistemleri bulunuyor.

Geniş iç hacmiyle C segmentine giren modeli rakiplerinden ayıran en değerli özelliklerinden biri de arkadan çekişli olması.

Doğan Trend Otomotiv, MG4 Electric için 7 yıl araç ve akü garantisinin yanı sıra Valueguard Varlık Koruma Programı ile modelin ikinci el değerini de garanti altına alıyor. Marka, diğer modellerinde olduğu gibi MG4 Electric’te de hızlı teslimat avantajı sağlıyor.

MARVEL R YOLDA

Öte yandan TSB listesinde MG’nin Marvel R modelinin fiyatı da yer alıyor. Bu, Marvel R’nin yakında piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.

TSB listesine göre İngiliz markanın elektrikli SUV modeli, sigorta değeri listesine göre 2 farklı donanımla Türkiye’de satışa sunulacak. TSB tarafından açıklanan sigorta değerlerine göre Marvel R Luxury 2 milyon 219 bin TL’den, Marvel R Performance ise 2 milyon 989 bin TL’den satışa çıkacak.

ladik-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu